Skip to content

O nás

Daniel Prokop-TCC

Záměry a aktivity společnosti

Firma Daniel Prokop – TCC má více než dvacetiletou tradici, během které si zejména v Praze vybudovala stabilní pozici v oblasti IT záručního a pozáručního servisu. Zaměřujeme se na servis a poradenství v oblasti hardware i software technologií pro koncové uživatele, ať už jsou to domácnosti, firmy nebo jiné organizace. Nabízíme komplexní řešení počítačových sítí, prodej výpočetní techniky a kompletního příslušenství. Klademe důraz na osobní a konzultativní přístup k zákazníkovi.

Poskytnutím našich služeb zákazníkovi naše práce nekončí. Zajímá nás následná spokojenost klienta a případná další pomoc při řešení otázek ve vztahu k našemu IT servisu. Naším zájmem je pomoc při jakékoliv situaci týkající se oprav a údržby počítačových zařízení, IT sítí či serverů.

Veškeré služby a dodávky poskytujeme autorizovanou cestou na základě certifikace s jednotlivými výrobními partnery. Tímto si neustále udržujeme vysoce profesionální přístup a můžeme naplňovat maximální kvalitu našich služeb. Díky neustálému kontaktu s našimi dodavateli si udržujeme přehled v nejnovějších trendech a výrobcích ze světa počítačové techniky.Zaměřujeme se na servis a poradenství v oblasti hardware i software technologií pro koncové uživatele, ať už jsou to domácnosti, firmy nebo jiné organizace. Nabízíme komplexní řešení počítačových sítí, prodej výpočetní techniky a kompletního příslušenství. Klademe důraz na osobní a konzultativní přístup k zákazníkovi.

Daniel_Prokop-logo_